KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol > Beşiktaş

Beşiktaş

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 26.11.09, 20:41
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Smile Demirören'den Takıma Müjde..

Beşiktaş Avrupa'ya devam ederse futbolculara büyük prim verilecek

Beşiktaş'ta Manchester United galibiyetinden sonra soyunma odasında büyük sevinç yaşanırken, Başkan Yıldırım Demirören'in de futbolcuları tek tek kutladığı öğrenildi.

Soyunma odasına inen Demirören'in "Avrupa'ya devam ederseniz yüklü bir prim alırsınız. Primler Mustafa hocadan. Miktarını bizzat kendisi belirleyecek" dediği de gelen bilgiler arasında

Denizli'nin de futbolcularına "Maçtan önce bana söz vermiştiniz, bu sözü tuttunuz. Hepinize teşekkür ediyor ve kutluyorum" dediği belirtildi. Soyunma odasına futbolculardan en son Rüştü'nün girdiği, takım arkadaşlarının da bu sırada "En büyük Rüştü, başka büyük yok" diye tezahürat yaptıkları bildirildi. Maçın özellikle son dakikalarında yaptığı iki kurtarışla yıldızlaşan Rüştü'nün de buna "En büyük Beşiktaş" karşılığını verdiği ifade edildi.

Rüştü, "Hayatımın kurtarışını maçın sonlarında yaptım. Bunları bütün kaleciler yaşar. Öyle bir gol yer ki rezil olur, öyle bir kurtarış yapar ki vezir olur. Ben çok gördüm bunları, görmeye de devam edeceğim. Ama yaptığım son kurtarış hayatımın kurtarışıydı. Bu sadece Beşiktaş'a 3 puan getirmedi, tarihe geçmesini de sağladı" dedi.

Ligtv'nin haberine göre, Maçtan önce otele gelerek futbolculara başarılar dileyen Stoke City'deki milli futbolcumuz Tuncay Şanlı, maçtan sonra da yine kafileyi ziyaret ederek kutladı. Tuncay'ın "Sizin sayenizde benim de artık burada havam olacak" diye espri yaptığı belirtildi. Siyah - Beyazlı futbolcuların "Türkiye'ye döneceğin söyleniyor. Bize veya Fenerbahçe'ye transfer olacağın haberleri çıkıyor. Doğru mu" sorusuna da Tuncay'ın "Burada sıkıntılı günler geçirdiğim doğru. Ama dönmeyi asla düşünmüyorum. Tuncay yurt dışına gitti, başaramadan döndü dedirtmem. Bunu kendime yediremem. Kalacağım ve mücadeleme devam edeceğim" karşılığını verdiği öğrenildi.

Beşiktaş, Manchester United galibiyetine sevinirken, bir de fire verdi. Manchester Unitedlı Obertan'la girdiği bir mücadelede burnu kırılan ve sahayı sedye ile terkederek hastaneye kaldırılan İbrahim Toraman'ın en az iki hafta oynayamayacağı açıklandı. Burnu kırılan İbrahim Toraman'ın iki hafta sonra ise bir maske takarak oynayabileceği bildirildi.
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 27.11.09, 12:54
by_kosovali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 23.08.09
Erkek - 27
Teşekkürler: 232
Üyeye 442 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Demirören'den Takıma Müjde..

Oyuncuların paralarını ödedi mi Demirören ki Prim verecekmiş bide :@!
  #3 (permalink)  
Alt 28.11.09, 15:45
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi

Ben yayınlanan haberi yazıyorum kanka..Bilemem yani işin iç yüzünü.
  #4 (permalink)  
Alt 29.11.09, 21:43
by_kosovali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 23.08.09
Erkek - 27
Teşekkürler: 232
Üyeye 442 kez teşekkür edildi

Zaten sana birşey demedim.Ama bu adam sınırlarını zorluyor artık!
  #5 (permalink)  
Alt 05.05.10, 20:46
ReiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ergen Baykuş

Kaydolma: 17.04.10
Erkek
Teşekkürler: 30
Üyeye 22 kez teşekkür edildi

paramı var ki daha vergiyi ödemediler...

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006