KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol

Futbol - Tüm takım taraftarları burada rahatça konuşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 01.11.09, 04:26
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Thumbs down Ercan Saatçi ve Metin Özülkü

FB TV'deki programda Metin Özülkü ile Ercan Saatçi arasında geçen seviyesiz diyalog, milyonlarca Galatasaraylı'yı ayağa kaldıracak.

FB TV'de yayınlanan programda Ercan Saatçi'yi konuk eden Metin Özülkü, sohbetin ilerleyen bölümlerinde konuyu Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbiye getiriyor.

Banttan yayınlanan programda Özülkü daha lafını tamamlamadan Ercan saatçi, "Nasıl s.... Galatasaray'ı" diyor. Bu sözlere karşılık Metin Özülkü ise "A.... koyduk yahu" diyerek kahkahayı patlatıyor..
Özülkü ve Saatçi bu küfürlerden sonra kameraman ve yapımcıya dönerek, "Bunları keseceğiz değil mi? Neticede bizi izleyecek bayanlar da olabilir küfür olmasın" diyor. (Haber Kaynağı: MYNET)

------------------------------------------

Evet işte sanat dünyasının geldiği son nokta...

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Not: Video küfürlü sözler içermektedir ve 18 yaşından küçük kişilerin izlemesinde sakınca olabilir.
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 01.11.09, 04:35
kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
red

Kaydolma: 10.01.07
Erkek - 34
Teşekkürler: 260
Üyeye 945 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Ercan Saatçi ve Metin Özülkü

puhaha
komikti yane her insanda vardır biraz argo yada fazlasıyla ... onlarda kendi hallerinde eglenmis ama dısarı sızmıs bence bunu sanat olarak degerlendirmemek gerek (vidyonun altındaki yorumlar icin soyluyorum, adam o küfür etti diye bidaha küfrediyor ), 2 arkadas konusmus, bunların sanatcı kimligine bisiler diyenler bi kendilerine baksınlar derim ...
ama süper yane hakkını vermek lazım 10 yıl oldu
  #3 (permalink)  
Alt 08.11.09, 18:47
B-L@L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 30.08.09
Erkek - 31
Teşekkürler: 89
Üyeye 69 kez teşekkür edildi

haha gercekten super olmus ama buranın yayınlanmayıp sızdırılmaması lasımdı ama olsun bizim kimseden gizlimiz saklımız yok zaten stadda 55.000 kişide gördü neresine tepki veriyorlar anlamıyorum
  #4 (permalink)  
Alt 11.01.10, 21:11
_JHendRix_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 17.09.09
Erkek
Teşekkürler: 397
Üyeye 269 kez teşekkür edildi

Ben galatasaraylıyım ama buna acayip güldüm iki arkadaş arasında geçen bir muhabbettir.
  #5 (permalink)  
Alt 11.01.10, 23:05
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi

kasvet demiş ki:
- puhaha
komikti yane her insanda vardır biraz argo yada fazlasıyla ... onlarda kendi hallerinde eglenmis ama dısarı sızmıs bence bunu sanat olarak degerlendirmemek gerek (vidyonun altındaki yorumlar icin soyluyorum, adam o küfür etti diye bidaha küfrediyor ), 2 arkadas konusmus, bunların sanatcı kimligine bisiler diyenler bi kendilerine baksınlar derim ...
ama süper yane hakkını vermek lazım 10 yıl oldu
kusura bakma ama madem kendine bak diyorsun , tamam bakıyorum o zaman .. ve ben küfretmiyorum , oldu mu ? konu küfür etmeleri değil tam olarak zaten , o kadar insanın önünde küfür etmeleri .. yy'lardır sanatçı toplumun sözcüsü ve topluma örnek olacak insandır .. şimdi bunun doğru olduğunu mu savunuyorsun ?

B-L@L demiş ki:
- haha gercekten super olmus ama buranın yayınlanmayıp sızdırılmaması lasımdı ama olsun bizim kimseden gizlimiz saklımız yok zaten stadda 55.000 kişide gördü neresine tepki veriyorlar anlamıyorum
yendiyseniz yendiniz , diyeceğim bişi yok ... ama sizi de başkaları yeniyor , değil mi ? her takım bazen yener , bazen de yenilir .. aynı takıma defalarca yenilmiş de olabilir , aynı takımı defalarca yenmiş de .. ama bu insanların seçme özgürlüğüne laf söyleme hakkı vermez bize , yanlış mı düşünüyorum ? tamam , yendiniz , hala da yeniyorsunuz , tebrik ederim .. ama neden yendiğinizde ya da yenildiğinizde centilmence davranamıyorsunuz?
bu sözüm geneldir , sana psikolojik olarak saldırdığımı düşünme lütfen ..

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006