KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Oyun > Online Oyunlar > Metin2

Metin2 - Metin2 dünyasına hoş geldin! Görevler, serverlar, eşyalar ve oyun hakkında her şey.

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 10.10.09, 19:59
cenkral35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 10.10.09
Erkek
Teşekkürler: 9
Üyeye 1 kez teşekkür edildi
Alarm! 1 yang a item almak gel gel bakan zengin oluyo ...(HAKKIMI İSTERİM ++ ESİRGEME)

Arkaşdaşlar şimdi Bir pazarda +9 dolu var adam mesala 10 yada 12 m koymus
Şimdi Onu 0 yanga almak için onu Onu Satan pazarın ustune tıklayın dolunay +9 basili tutun yukarıda depo yazio onun yaninda x var ona basin yani kapayin ama dolunay halan basılı tutulu dolunay basılı dursun sonra Başka bir Pazara Tiklayin Sonra O pazari kapayin dolunay halan basili tutuonuz sonra doluyu enwentere koyun orda yazçiak Dolunay Kılıcı +9 0 yang yazcak evet hayir dicek ewt dieceksiniz ve alicaksiniz Ben Bunla 4-5 tane dolu aldim +9 daha da alçam Yeni ögrendim Alin Size düpe işte
arkadaşlarım +0 yang almak için degil sadece 0 yang almak için kullanıcaz
UFAK BİR TAVSİYE
Bu Hile Pack Atmayıp Rski Pack te Kalanlara Özel Pack Atanlar Eski Pack Bulun bir Yerden çok sÜPER bişi herşey 0 yang
BAKŞA BİR TAVSİYE
1 yanga item alma
arkadaşlar şimdi 1 yanga item alma hilesini göstereceğim şimdi konuya geçiyorum arkadaşlar bir adamın elinde sizin beyendiğiniz item var bütün itemler olabilir yani adama diyruz bunu bana satarmsın diye adam satarım derse adamla ticeriti açıyoruz adam diyor 1 m dolunay diyor siz 1 m yazıyorsunuz envanteri açıyoruz hemen aşağıda kaç paranız oldu yazıyor oraya tıklıyruz ordan elimize 1 yang alıp hani item satıyruzya Oraya adAm tam kabule basarken 1 yangı kendi ticaret yerimize 1yangı koyuyoruz 1 yanga 1 DOLUNAYsahip oluyoruz.
SON DAKİKA GÜNCELLEMESİ
12.6.2009

LUTFEN ARTIK EMEGE SAYGI SIKILDIM BAZILARINDAN!!
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 13.10.09, 22:10
oguz44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 11.10.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: 1 yang a item almak gel gel bakan zengin oluyo ...(HAKKIMI İSTERİM ++ ESİRGEME)

ilk anlattığın çalışmıyo
  #3 (permalink)  
Alt 17.10.09, 13:08
kasva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 12.10.09
Erkek
Standart Cevap: 1 yang a item almak gel gel bakan zengin oluyo ...(HAKKIMI İSTERİM ++ ESİRGEME)

yok olmadı..
  #4 (permalink)  
Alt 09.11.09, 19:22
bltclk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 20.08.09
Erkek

hem bi kere hem doluya basıpta x basma olmaz dolu yerine gider
  #5 (permalink)  
Alt 15.05.10, 09:18
BartSimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 21.11.09
Erkek
Teşekkürler: 37
Üyeye 11 kez teşekkür edildi

boşver işte saçmalıolar sol tuşa basılı tutarken nasıl x basıcaksın???? alıntı yapmışsın ayrıca belirtmen gerekir.
  #6 (permalink)  
Alt 15.05.10, 09:59
TeaCh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 15.12.09
Erkek
Teşekkürler: 158
Üyeye 47 kez teşekkür edildi

bartsimpson sen hayalmt2 oynuomuydun

Konuya Ait Popüler Kelimeler
metin2 adamın itemini çalma metin2 herşeyi 1 yanga alma hilesi metin2 yang satmak istiyorum metin2 1 yanga item alma hilesi indir metin2 yang almak istiyorum 0 yanga item alma metin2 m almak istiyorum metin2 1 yanga item alma hilesi metin2 de adamın itemini çalma yang satmak istiyorum 1 yang ne kadar

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006