KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Spor > Futbol

Futbol - Tüm takım taraftarları burada rahatça konuşabilirsiniz

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 27.09.06, 18:10
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P.

Kaydolma: 29.08.06
Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi
Polis Sireni Raul Shevchenko'yu Yakaladı

Raul, Shevchenko'yu yakaladı
Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam Dinamo Kiev'i 5-1 yenen Real Madrid'in 2 golünü atan Raul Gonzalez, Şampiyonlar Ligi tarihinde en fazla gol atan futbolcular sıralamasında ilk sırada bulunan Andry Shevchenko'ya yetişti.
Şampiyonlar Ligi tarihinde en fazla gol atan futbolcular sıralamasında Shevchenko (Chelsea) ve Raul (Real Madrid) 53'er golle ilk sırada bulunurken, onları Van Nistelrooy (Real Madrid) 49, Henry (Arsenal) 42, Del Piero (Juventus) 37 ve İnzaghi (Milan) 34 izliyor.

İspanyol basını 11 ay aradan sonra tekrardan golle buluşan Raul'u Real Madrid'in ''en iyisi'' olarak gösterdi. İspanyol futbolcunun 2 golü dışında sergilediği futbolla eski günlerine döndüğü vurgulanırken, Real Madrid'in de ''nihayet Bernabeu Stadı'nın özlediği futbolu ortaya koyduğu'' ifade edildi.

Öte yandan, Dinamo Kiev maçı öncesinde eşinin doğum yapacak olması nedeniyle izin alarak maç kadrosundan çıkartılan Van Nistelrooy, eşinin bir gün önce doğum yapmasıyla dün ilk 11'de sahaya çıktı. 2 gol atan Hollandalı yıldız futbolcu, ''Benim için mükemmel bir gün oldu. Kız çocuğu babası oldum. Çok az uyudum, ama kazandık ve 2 gol attım. Daha fazlası istenemez'' dedi.
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 27.09.06, 18:13
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi

paylaşım için saol freestyler_coach...
  #3 (permalink)  
Alt 27.09.06, 18:17
iclal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Acemi Baykuş

Kaydolma: 04.09.06
Teşekkürler: 0
Üyeye 9 kez teşekkür edildi

tşkler.....

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006