KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07.10.09, 01:19
inzar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 12.09.09
Erkek
Teşekkürler: 6
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Tamam sezon bölümleriyle ilgili

öncelikle admin ya da yetkisi olan arkadaşlar ister bu yazdıklarimi sabitleyin isterseniz alt forumda bölümlerin oldu yerde konu başlı yapın.

arkadaşlar malum adminimiz zipmarker kişisel sebeplerinden ötürü paylaşımlarında sakatlıklar cıkıyo örnegin 5.sezon 4.bölüm video sunun calısmaması gibi..
sayfa temizli acısından çalışmayan videoyu gördünüzde pat diye"link kırık" gibi tepkilerde bulunmayın.cünkü ben ve bnm gibi pek çok arkadaşım(sanıyorum)yorum sayfalarında farklı linklerle yardımcı olmaya çalışıyoruz ve salam olan online izliyebiliceginiz yerlerin direk linklerini veriyoruz.bu nedenle yorum sayfalarının 2 3 4 ... gibi ilerki sayfalarını okumadan aceleci davranmayın..bölümle ilgilenen yetkisi olan arkadaşlara (ya da sanırm sadece adminimiz ilgileniyor bu kısımla)sıkıntı olucak sekilde gereksiz yazılar oluşmasına neden oluyor.kısacası sayfa kirliligine neden oluyor.bu yuzden mümkün oldunca dikkat ederseniz hepimizin rahatlıcagini düşünüyorum.1 sayfa degilde 3 4 sayfada göz gezdirin yüzünüzde de tebessüm yaratıcak yorumları okumak ve işinize yarıycak linkleri görmek,faydalanmak kimsenin zararına olmıycakdir anlayışınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar ve yetkili arkadaşlar herkese iyi eglenceler iyi forumlar
Sponsor

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006