KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Genel Başlıklar > Atatürk ve Atatürkçülük

Atatürk ve Atatürkçülük - Ulu Önder Atatürk ile ilgili her şey burada

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 06.10.09, 00:59
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Atatürk'ün Bir kaç hikayesi..

Öncelikle şunu söyleyeyim Bu bilgiler tamamen gerçektir ve çoğunuz biliyodur bilmeyenler için yazayım dedim gereksiz konu olarak görülürse kapatılır.

Ulu önder M.Kemal Atatürk herkesin yane tüm dünyanın önde gelen isimlerinin katıldığı bir gecede : Müzik başlar ve herkes dünyanın modern dansı olan batıdan gelen dans etmeye başlar.M.kemal bir asillik dans eder onu gören zaten şaşırmıştır.Kimilerin diktatör dediği bu adam modern çagın dansını etmeye başlar eşiyle.Herkes yerine oturduktan sonra M.kemaL atatürk derki çal zeybek kalkar ve Türk Milettinin getirdiği asiLLik özveriLik ve güç le zeybek oynamaya başlar.Salondaki Bulunan İngiliz,Fransız,vb deki önemLi adamlar Atatürkün zeybek oynamasına şaşırır Atatürk se aldırış etmeden Sizin o dansınız varsa bizimde uğrunda ölen zeybeğimiz var dermiş gibi oynar ve tüm salon bitince alkışlar .

Bence bu Atatürk'ün Kendi küLtürümüze Halkımıza Verdiği Önemi ve Türk Olmanın gurur güç asalet verdigini gösterir.

Ve Gene Dünya liderlerinin toplandığı bir gecede masaya servis yapan bir garson atatürkün masasına gelirken ayağı takılır ve düşer.garson çok utanmıştır ama kafası dimdik ataya bakar.O sırada İngiliz krallığından adını unuttum atatürk e bakarak güler atatürk döner ; Ben bu millete herşeyi ögrettim ama uşaklığı ögretmedim der. (O adam Kesin Mor oLmuştur O ayrı Konu Ama xD )

Diceğim Şuki Türk Olmaktan Gurur DuymaLısınız Çünkü Türk Milleti çAlişkan Zeki ve Cesurdur.

Tşkrler =)
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 06.10.09, 01:11
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Atatürk'ün Bir kaç hikayesi..

Böyle yanıt verebilmek için IQ seviyesinin inanılmaz olması lazım.
Türk olmaktan hiçbir zaman utanmadım Allah'ın izniyle utanmayacağımda.

Atatürk lafı mükemmel koymuş
Helal olsun.

Böyle güzel bir şey paylaştığın için en içten teşekkürlerimle...

Konuya Ait Popüler Kelimeler
atatürkün ıq seviyesi atatürk ve garson atatürk garson hikayesi atatürkün ıq su kaç atatürk garson atasözlerinin hikayeleri atatürkün iq su kaç atatürkün iq seviyesi atatürkün garson atatürkün iq su atatürkün hikayeleri atatürk ün ıq su kaçtı atatürk iq seviyesi atatürk ıq ataturk garson

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006