KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 13.09.09, 21:38
kkaragullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 06.08.09
Kadın
Teşekkürler: 30
Üyeye 33 kez teşekkür edildi
Standart Eric Kripke ile supernatural hakkında röportaj

kült televizyon dizisi Supernatural‘da yapımcı Eric Kripke, Castiel‘in geleceğinden Başkan Sarah Palin’e, “Tanrı” rolünden Winchester kardeşlerin 2014′te neyle yüzleşeceklerine kadar bir çok konuda bizi aydınlattı.

Asıl bilmek istediğimizse, 6. sezon olacak mı? Bu mükemmel röportajın bir kaç satır başlığı, sizi haberin devamını okumaya teşvik etti sanıyoruz. Öyleyse, buyrun...

Lucifer (Mark Pellegrino)’ı bir karakter olarak görebileceğiz artık. Peki ya Tanrı?

Biliyorum kulağa çılgınca gelecek ama, Supernatural 5. sezonda Tanrı’yı da bir karakter olarak izleyebileceğiz. O Cennet’te ortadan kayboldu, bu yüzden de Melekler kontrolü ele almışlardı. Tanrı’nın geri dönüşü üzerinde çalışıyoruz, muhtemelen sezon sonu dönecek. Bu senaryo senaristler odasında şamata içinde ortaya çıktı. Kendimize ” Bu sahnede Tanrı’nın nedeni ne olabilir?” diye sorduk. Sonrasında kahkahalara boğulduk, çünkü biliyorsunuz, Gossip Girl‘ün böyle problemleri olmuyor!

Tanrı savaşa nasıl girecek?
Ayarlayacağız.

O’nu kim oynayacak? Kadın rolü de olabilir mi?
Göreceksiniz.

Castiel (Misha Collins) ve onun dizideki geleceğiyle ilgili ne söyleyebilirsiniz? Melekler de ona düşman, değil mi? Kısaca “Avcılar”la aynı konumda mı olacak?

Cass, diziye kaçak bir av olarak dönüyor. Tüm Cennet onu öldürme peşinde. Güçlerinden bazıları kaybolmaya başlıyor. Kısacası tamamiyle etli kemikli insana dönüşüyor. Bütün bunların yanında, onun ilginç bir melek geçmişi var. Artık Cennet’ten dışlandığı için, iyiden iyiye nasıl insan olacağını öğreniyor. Bu da bizi bazen üzücü, bazen komik, inşallah ikisini de içeren sahnelere sürükleyecek. Ancak görünümü halen aynı -yağmurluk, kravat, Misha’nın yüzü. Bu konuda endişeniz olmasın.

Bu sezon Sam (Jared Padalecki) ve Dean (Jensen Ackles)’e yardım etmek için tekrar ekranda göreceğimiz avcılar olacak mı? Eğer olacaksa, hangileri?

Hayatta olan tüm avcıları geri getirmeyi planlıyoruz. Söz konusu olan kıyamet, herkesin eli taşın altına girecek. Ellen (Samantha Ferris), Jo (Alona Tal), Rufus (Steven Williams), ayrıca Chuck (Rob Benedict), gerçi teknik olarak o bir avcı değil. Winchester kardeşlerle geçmişi olan karakterleri geri getirmeyi seviyorum. Bir çok ilginç sahneye gebe oluyor -en azından ben öyle umuyorum. Kim bilebilir? Siz söyleyin.

Kıyamet sezon boyunca ilerleyecek mi? Gerçek anlamda Cehennem yeryüzüne mi gelecek?
Bu sezonun gerilimi de bu zaten. Olaylar kötü başlıyor – Kuzey Kore silahlanıyor, domuz gribi ülke genelinde yayılıyor, Amerikan şehirlerini kasırgalar vuruyor, ve bu sadece başlangıç. Cidden kötü başlayıp daha da kötüye gidiyoruz. Ancak asıl soru şu; Sam ve Dean gezegen diri diri kavrulmadan önce Kıyameti durdurabilecekler mi?

Kıyametin Dört Atlısı ile ilgili bir ipucu verebilir misiniz?
Ata binmiyorlar, araba kullanıyorlar. İlk atlı Deadwood dizisinden Titus Welliver tarafından canlandırılacak.

Kardeşlerin babası John Winchester‘ı yeniden görecek miyiz? Eğer göreceksek, süper meşgul Jeffrey Dean Morgan‘dan başka bir aktör olabilir mi?
Ya Jeffrey olur, ya da geri getirmeyiz. Zamanlama konusunda çalışıyoruz. Eğer mümkün olursa, yapmaktan zevk duyarım.

Sık sık söylediğiniz gibi 5. sezon sonunda diziye son verecek misiniz?
Supernatural’ın başlarında, bir kaç istisna dışında beş yıllık bir planım vardı, buna sadık kaldım. Şimdi ise buraya kadar gelmişken, artık buna son vermemiz gerektiği hissine kapılıyorum. Evet, bu sezon bu hikayeyi sona erdireceğiz. 6. sezona uzatmayacağız, aksi taktirde sulandırmış oluruz. Hikayenin heyecanlı bir şekilde anlatılmasını istiyoruz. Hikayenin bu bölümü sona eriyor, ancak bu başka bir bölümün başlamayacağı anlamına gelmez. Eğer 6. sezon için geri dönersek, yeni bir hikayeyle başlamalıyız.

-alıntıdır
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 14.09.09, 02:26
efe618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 18.08.09
Erkek - 30
Teşekkürler: 312
Üyeye 57 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Eric Kripke ile supernatural hakkında röportaj

15. sezona kadar oynasın yine izleriz
  #3 (permalink)  
Alt 14.09.09, 13:06
jensen_h - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 09.09.09
Kadın
Teşekkürler: 4
Üyeye 6 kez teşekkür edildi

yok dio 6 tamam başka hikaye olsun ama devam etsin
  #4 (permalink)  
Alt 14.09.09, 20:24
yasmin_108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesör Baykuş

Kaydolma: 08.08.09
Kadın
Teşekkürler: 296
Üyeye 186 kez teşekkür edildi

6. sezon yokmuş yaa
  #5 (permalink)  
Alt 14.09.09, 20:25
GirL of NighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Kadın
Teşekkürler: 417
Üyeye 272 kez teşekkür edildi

bende öyle duydum ya
  #6 (permalink)  
Alt 14.09.09, 20:28
Profesör Baykuş

Kadın

ama uzatırlarsa da hiç iyi olmaz,bazı çok güzel diziler vardı çok uzadı diye izlemez oldum mesela!
adam mantıklıca düşünmüş,her güzel şeyin mutlaka bi sonu vardır
  #7 (permalink)  
Alt 14.09.09, 20:30
GirL of NighT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Kadın
Teşekkürler: 417
Üyeye 272 kez teşekkür edildi

evet erıc krıpke de oyle düşünyormuş uzatamayan gerek yok falan diye ama jensen le jaredın 6 yıllık sözleşmeleri de varmış
  #8 (permalink)  
Alt 14.09.09, 20:32
Profesör Baykuş

Kadın

hmmm,hiç duymamıştım.
  #9 (permalink)  
Alt 14.09.09, 22:43
angelcastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 29.08.09
Kadın
Teşekkürler: 39
Üyeye 115 kez teşekkür edildi

ya bazı yerlerde de eric ayrılacak başka biri gelecekmiş 5.sezon bittiğinde... bence kötü...
  #10 (permalink)  
Alt 14.09.09, 22:48
jensen_h - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 09.09.09
Kadın
Teşekkürler: 4
Üyeye 6 kez teşekkür edildi

anlaşılan 5.sezondan sonra izlenilmiycek hale getirip bizi diziden soğtmak istiolar

Konuya Ait Popüler Kelimeler
erıc krıpke eric kripke kimdir erıc crıpke erıc krıpke supernatural oynadı eric krıpke

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006