KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Online Film/Dizi izle > Yabancı Dizi izle > Supernatural

Supernatural - Supernatural dizisinin tüm sezonlarını burada izleyin

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 03.09.09, 16:30
angelcastiel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Baykuş

Kaydolma: 29.08.09
Kadın
Teşekkürler: 39
Üyeye 115 kez teşekkür edildi
Yeni ekşi sözlükte jensen ackles....

Ekşi sözlükte Jensen Ackles "Kutsal Bilgi Kaynağı" olarak geçmekte Sizlerle bazılarını paylaşmak istedim

__________________________________________________ _______________________

supernatural izlememin yegane sebebi olabilecek kadar güzel bir insandır. müthiş güzel bir profile ve öpülesi dudaklara sahip olan bir adam bu, bakmaya doyamıyorum. nefis.

kendimi 15 yaşında teenagerlar gibi hissetmeme sebep olan, göründüğü her anda ekrana kilitlendiğim, yüce rabbim neler yaratmışsın diye imana geldiğim güzel ötesi adam.

supernaturaldaki dean winchester rolü ile kalbime taht kurmuş güzel insan. şeker gibi koktuğunu düşündüğüm adam.
ilk platonik aşkımın bir kopyası.

supernatural ile tanıdığım beğendiğim,hoşlaştığım hoş adam.bana hayatı sorgulatmışlığı da vardır

supernaturel daki karakteri züper olan insan... starringde jared padalecki yani sam adı yazdıktan sonra ismi yazılsa da bence dizinin en delikanlı adamıdır...

bakıp bakıp iç geçirilesi,ela gözlerinde kaybolup,çilli burnuna hayran kalınası,utandığında kızaran yüzüyle ayrı bir güzelliği olan aktör.hatırı için çiğ tavuk yemeye bile razıydım,sırf kadrosunda yer aldı diye devour adında salak bir film izledim.kendisi hakkında izlediğim videolardan anladığım kadarıyla yer aldığı dizideki (bkz: supernatural) dean winchester karakterine pek de benzemiyor.ama yine de dean winchester'a ayrı bir kişilik katmış; "jensen ackles olmasaymış,dean winchester yalan olurmuş." dedirtecek kadar tatlı,zaman zaman şapşal,somurturken yanakları sıkılası,ağladığında ekran karşısında gözlerimin dolmasına neden olacak kadar iyi ve her daim çekici bir hunter yaratmış.söz konusu dizinin kamera arkasında,diğer başrol oyuncusu jared padalecki'yle bol bol eğlenip genelde sette sakarlık yapıp kekeleyerek insanları eğlendirdiği görülmektedir.kendisi hakkında planlarım var,seviyorum ileriye dönük.

eye of the tiger'la adeta bütünleşebilen bir insanmış kendisi.

texas doğumlu olmasını supernatural dizisinde yer yer kullanmış olan hatta ve hatta texaslıların cahil olmalarıyla dalga geçen kimi odunluklar karşısında ne o yoksa texaslı mısın? gibi bir soruyla beni benden alan supernaturalın şirin yüzü.. bir o kadar da agresif yüzü.. sam ne kadar odunsa dean o kadar harika..

itiraf etmeliym ki sırf kendisini görmek için gecenin köründe(ailedeki dizi savaşları nedeniyle) otrup hafiften tırsarak izlediğim dizinin taş ötesi oyuncusu.dizide sürekli yemek yiyişi de ayrı bi hoşluk katıo ona.

her kadının içinde gizli kalmış liseliyi ortaya çıkaran bir insan evladı varsa işte benimki bu adam. yada ben liseyi hiç bitiremedim, olabilir tabii.

sempati ve karizmanın aynı bünyede tavan yaptığı ender örneklemelerden.. yakışıklı.. benden bile. her erkeğin içinde gizli kalmış ibneyi ortaya çıkaran bir insan evladı varsa işte benimki bu adam. ya da ben hiç straight olamadım, olabilir tabii.

jessica alba mini mini bir kız iken, henüz hollywood da tavan yapmamış iken dark angel diye bir dizi de oynar idi.
jensen abimiz de o dizide alex karakterini canlandırır idi.
hey gidi günler hey !

mükemmel serseri diye tanımlanabilecek kadar yakışıklı insan yavrusu. supernaturaldeki gibi deri ceketiyle ve chevy impala'sıyla gelsin beni götürsün beraberce iblis avlayalım diye dilediğimdir.

baktıkça bakasım gelen tek insan.tamam bir brad pitt olsun bir paul walker olsun bunlar da yakışıklı ama bu adam bir başka benim gözümde.az önce sevgilisini gördüm kalbimden vurulmuş gibi oldum yeminle.şu yaşımda posterlerini odama asmak defterime jensen yazıp kalp içine almak boy boy resimlerini bilgisayarıma indirmek -ki yapmıyor sayılmam- istiyorum.te allam yaa.

tamam sanatçıyı sanatıyla değerlendirmek lazım falan da bu arkadaş aynı zamanda bir taş, bir ilah, bir "yerim ben onu" da olduğu için sanatıyla değerlendiremiyorum kendisini. nasıl bir insan anlamış değilim. bir de tabi supernatural dizisindeki rolü yüzünden de onu bu kadar çok seviyoruz sanırım, dahi değil ama akıllı, pratik, zaman zaman duygusal ve içli, zaman zaman vahşi, sırtı-kolu kaslı, gözler yakıcı, dudaklar zaten sorma hmm hımm konu değişmeye başlamış yine. en iyisi susayım ben.

ayrıca twitterda yazılanlar doğru ise icarus adında bir köpeği var, biftek seviyor, futbol oynuyor, basketbol izlemeyi seviyor jeff buckleyden hallelujah favori şarkısı, mavi en sevdiği renk, paul newman, johnny depp, audrey tautou beğendiği oyuncular.

Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 03.09.09, 16:35
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: ekşi sözlükte jensen ackles....

Süpersin
Bende ekşi sözlük'e takılırım
Ne güzel rastlantı

Daha yazar olmadım. Henüz sadece 3 deneme entry'si girdim...
  #3 (permalink)  
Alt 03.09.09, 16:36
Uzman Baykuş

Kadın

evt geçkten gzl raslantı
bende oraya bazen yazıyodum....
  #4 (permalink)  
Alt 03.09.09, 16:38
Lonely...

Kadın

'Yazar'mısın?
  #5 (permalink)  
Alt 03.09.09, 16:51
Uzman Baykuş

Kadın

ben daha o mertebeye gelemedim ama az kaldı entry vermişlerdi eğer beğenirlerse olacağım bide garantiye almak içinde kitap yardm kampanyasına kitap filan yollamam gerekiyor
  #6 (permalink)  
Alt 03.09.09, 21:47
Cool Girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 02.09.09
Kadın
Teşekkürler: 332
Üyeye 349 kez teşekkür edildi

ayşe ablacim sen şairms yahu
  #7 (permalink)  
Alt 03.09.09, 21:49
Uzman Baykuş

Kadın

kitap yazmak konusunda iyiyimdir hatta perfect...
  #8 (permalink)  
Alt 03.09.09, 21:52
Cool Girl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 02.09.09
Kadın
Teşekkürler: 332
Üyeye 349 kez teşekkür edildi

taktirliksin Bravooo! :-O
Teşekkür Edenler:
  #9 (permalink)  
Alt 04.09.09, 02:22
Lonely...

Kadın

OoOoOO süpermişş
  #10 (permalink)  
Alt 04.09.09, 09:33
_C@N_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Efendi Baykuş

Kaydolma: 29.03.08
Erkek
Teşekkürler: 89
Üyeye 253 kez teşekkür edildi

aha bu jensen türkiyeye gelse ilgiden ölür heralde sayenizde tamam hayranlığınızı anladıkta 1000 tane konu açıyorsunuz jensen şumu bumu neyse bence 1 tane konu altında bu bilgileri toplayın daha düzenli olur

Konuya Ait Popüler Kelimeler
jensen ackles boyu supernatural ekşi jensen ackles boyu kaç supernatural ekşi sözlük avatar ekşi sözlük jensen ackles sözlük supernatural dizi ekşi ekşi sözlük avatar jensen acklesin en sevdiği renk ekşi sözlük supernatural jensen ackles supernatural izlerken ağlıyor mu eksi supernatural

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006