KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Yaşam & Eğlence > Kim Kimdir?

Kim Kimdir? - Ünlü kişilerin biyografileri burada

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 04.06.09, 00:30
jensen:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Acemi Baykuş

Kaydolma: 25.05.09
Kadın
Teşekkürler: 6
Üyeye 16 kez teşekkür edildi
Standart SARUHAN HÜNEL KİMDİR??röpörtaj;

Merhaba Saruhan Bey, Kaybolan Yıllar'da baya bi büyük ilgi gördünüz öncelikle dizi hakkında neler söyleemek istersiniz ?
Saruhan Hünel: Merhabalar, Evet Kaybolan Yıllarda Baya büyük bir ilgi var,özellikle ezo&esmer aşkına karşılık baya büyük bir ilgi var dizi yeni olmasına rağmen ilk günden beri büyük bir yoğun ilgi oldu aslında ben bu dizi projesini tam 1 yıldır düşünüyordum ve sonunda karar verdim oynamaya,ve izleyicilerin bu kadar büyük bir ilgi duyması açıkçası bizi daha çok mutlu etti ve daha çok zevk alarak oynuyoruz tabi burdan bütün herkese tek tek teşekkür etmek istiyorum sizler aracılığı ile...

-Peki 1 ay içerisinde 10 kilo verdiğiniz söyleniliyor bu konuda ne söylemek istersiniz ?
Saruhan Hünel: Evet , Bir endokrinoloji doktoru kontrolünde diyet yaparak 28 günde 10 kilo verdim doktoruma burdan çok teşekkür ediyorum...

-Kaybolan Yıllar'dan Önce Başka Bir diziden oyunculuk teklifi aldınızmı ?
Saruhan Hünel: Evet, En son MELEK adlı dizide oynamıştım fakat dizi az sürdü daha sonra bir çok projede yer almam için teklifler geldi fakat düşünmediğimi belirttim, daha sonra kaybolan yıllar da yer almam için teklif geldi ve senaryo'yu ilk okuduğumda çok etkilendim ve kabul ettim ve bundan da çok memnunum...

-Maço bir erkek olduğunuz söyleniyor bu konuda düşüncelerinizi bizimle paylaşır mısınız
Saruhan Hünel: Aslında evet maçoyumdur biraz, özellikle bundan en çok memnun olmayan sanırım kardeşim ASLI sürekli giyimine karışırım işte aman açık giyinme, laf getirtme,þuraya gitme,buraya gitme v.s derim.
Osman Yağmurdereli ile Yağmur Ajans adına, TGRT için çektikleri ‘‘Nilgün’’ filmi, Erken için bir dönüm noktası olmuş durumda. Saruhan Hünel, Demet Sağıroğlu, Murat Başoğlu ve Tamer Yiğit gibi isimlerin de rol aldığı, şu anda 120 dakikalık bir film olan, ancak her an dizi haline gelme olasılığı bulunan ‘‘Nilgün’’le, Erken oyunculuk konusunda hiç de zorlanmayacağını anlamış. ‘‘Osman abiden gelen tepkiler çok olumlu. Ben daha filmi görmedim ama iyi oynadığımı, başarılı olduğumu söylüyorlar’’ diyor. Erken için gelecekte en önemli şeylerden biri de ismini başarılı filmlere koyabilmek. ‘‘Şu anda yaptığım işi çok seviyorum. Sunuculuk benim asıl işim, Klip 99'da çok eğlenceli. Ama oyunculuk güzel bir deneyim ve devam etmemesi için sebep yok’’ diyor.
Saruhan Hünel ve Yeşim Büber'in rol aldığı dizide, Esmer'in, Ezo arayışı bitiyor. Yıllar önceki son bakıştan sonra, ilk karşılaşmaları; heyecan, mutluluk ve özlem dolu oluyor. Öte yandan Esmer'in kalbi ikiye bölünmüş durumda. Aylin Asya'yı kendi dünyasına sokuyor. Ali, Kader ile ilgili ipuçları yakalıyor.
Saruhan Hünel Oyuncuların Çift Karakterli olduğunu söyledi.
Saruhan Hünel, magazinci.com' un sorularını şöyle yanıtladı....

-Oyunculuk eğitimi aldınız mı?
Saruhan Hünel : Oyunculuk eğitimim yok ama oynadığım karakteri özümsedim ve içimden gelerek yapıyorum..ben sahneyi oynamıyorum yaşıyorum.. Duygularını ifade edemeyen bir aktörü kimse izlemek istemez bence...

-Bir aktristimiz hangimiz normaliz ki demiş? Rol yapanlar için söylenmiş bir söz bu.. Siz de aynı düşünceyi paylaşıyor musunuz?
Saruhan Hünel : Oyuncular çift kişiliklidir..gün içinde bir kaç kez başka biri olmak durumundasınız.. Ama sahneniz ve rolünüzünn gerekleri bittiğinde mesela akşam evinize gittiğinizde kendiniz oluyorsunuz otomatik olarak�

-Partnerinize baktığınız sahneler çok konuşuluyor, herkes bakışlarınızdan etkileniyor. Sizce nasıl bakıyorsunuz?
Saruhan Hünel : Evet bir "Ezo bakışı" oluştu kendiliğinden..Karakteri yaşıyorum dedim ya, o anda Ezo'ya sevgiyle bakan Esmer oluyorum bir anda� Duygu yoğunluğunun yüze ,mimiklere yansıması durumu bu...

-''Kaybolan Yıllar'' dan sonra nasıl bir projede yer almak istersiniz?
Saruhan Hünel : Esmer karakterinden sonra belki bir aşk dizisi olabilir yani. Sert adamdan sonra aşık adamı da rahatlıkla oynayabilirim.. Bundan sonraki projemde aynı, ya da benzer bir karakteri canlandırmak istemem..

-Dizi oyunculuğundan başka bir konumda olmayı düşündünüz mü hiç?
Saruhan Hünel : Herkes bildiği işi yapsın Ben kaset yapmıyorum mesela. Çok iyi bir iş olmadıkça sinema adına hiç bir şey yapmam,adımın iyi anılmasını isterim...
AYRICA BENİM HAYRANI OLDUĞUM, EN ÇOK SEVDİĞİM İNSAN
Teşekkür Edenler:
Sponsor
  #2 (permalink)  
Alt 12.09.09, 19:59
MelissaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genç Baykuş

Kaydolma: 21.08.09
Kadın
Teşekkürler: 14
Üyeye 13 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: SARUHAN HÜNEL KİMDİR??röpörtaj;

Vallah ben o zamanlarr saruhan 'i jensen kadar çok seviyodummmm
  #3 (permalink)  
Alt 13.09.09, 08:54
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: SARUHAN HÜNEL KİMDİR??röpörtaj;

Bir ara çok karizmatikti gerçekten

Konuya Ait Popüler Kelimeler
saruhan hünel kimdir

Seçenekler

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006