KeLBaYKuŞ Forum

Geri git   KeLBaYKuŞ Forum > Yaşam & Eğlence > Kadınca

Kadınca - Kadınların buluşma noktası

Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07.05.09, 14:04
whitetulip77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yavru Baykuş

Kaydolma: 07.05.09
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Yeni Bayanlar bİr bakar misiniz?

sizde evinizden, işyerinizden bilgisayar başında yada çevrenizi kullanarak gelir elde etmek ister misiniz?

bir düşünün hayatımızda boşa harcadığımız dakikalaramızı nakite çeviremez miyiz? mesela bilgisayar başında boş geçirdiğimiz zamanları nakite çevirmeyi yada sadece sohbet için gittiğimiz yerlerden para kazanmayı kim istemez ki?

eğer sizde benimle aynı fikirdeyseniz hemen bana ulaşın….

işin detayına gelince…

burda marka adı açıklamak istemiyorum. ama tamamen türk sermayeli bir ürünün pazarlaması diyebiliriz.
bu ürün evlerimizde kullandığımız ve gerçekten bütçemizin büyük bir bölümünü ayırdığımız ev temizlik ürünü. bu ürün konsantre olduğu için sulandırılarak kullanılıyo ve bir şişe ürün bir kaç ay gidiyo. mesela evlerimizde çok sık (cam yüzeyleri silerken yada toz alırken) kullandığımız cam siller var. marka marka fiyat fiyat. bir şişe size ne kadar gidiyor bir düşünün sonra bu süreyi 4 le 5 le hatta 6 ile çarpın ve sonuca ulaşın. bir şişeden neredeyse 7 şişe elde edebiliyoruz çünkü.

sizde bu mucize ürünlerle tanışmak ve ekonımik bağımsızlığınızı ilan etmek istiyorsanız tüm türkiye’den bana hemen ulaşın.
unutmayın vakit nakittir.

historic84@hotmail.com
05443395650
Sponsor

© 2013 KeLBaYKuŞ Forum | AtEsH
Telif Hakları vBulletin v3.8.4 - ©2000-2024 - Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0'e Aittir.
Açılış Tarihi: 29.08.2006